1912 - Island - AFA 69 - Brev
Frederik VIII, 5 Aur, grøn (2). Postkort (Islands Gymnastikhold ved OL i 1912) sendt fra REYKJAVIK 21.VIII.12 til Jonsborg i øgruppen Vestmannaeyjar. Ankomststemplet VESTMANNAEYJAR 23.VIII.12. Lodret fold og mangler hjørne NØ.
Sluttet | 10-07-2024 12:00:00 |
Start bud: | DKK 300,00 |
Bud historik: | 0 bud |