1793 - Slesvig - Brev
1793. Brev med fuldt indhold sendt fra Altona til Bozen. Dateret Altona den 26. januar 1793. Liniestemplet "Von Altona" og påtegnet "8" (Kreuzer) i rødkridt. Bozen/Bolzano hørte under Østrig på denne tid.
Sluttet | 28-07-2024 19:11:07 |
Vindende bud: | DKK 130,00 |
Bud historik: | 10 bud |