1864 - Tyske Stater - Michel 7 - Brev
Holstein und Lauenburg, 1¼ Schilling, Ultramarin/Weiẞrosa. Brev sendt fra PREETZ 10.1.1865 til Hamburg. Annulleret med nummerstempel 131. Ankomststemplet St.P.A.HAMBURG 10.1. Signeret på bagsiden MØLLER BPP.
Sluttet | 28-07-2024 19:02:50 |
Vindende bud: | DKK 275,00 |
Bud historik: | 15 bud |