1865-1867 - Tyske Stater - Michel 14 - Brev
Schleswig, 1¼ Schilling, Rotlila. Brev sendt fra FLENSBURG 5.12.66 til Kiel. Ankomststemplet KIEL 7.12.66. Signeret på bagsiden MØLLER BPP.
Sluttet | 26-05-2024 18:04:00 |
Vindende bud: | DKK 100,00 |
Bud historik: | 1 bud |