1867 - Tyske Stater - Michel 18c - Brev
Schleswig, 1¼ Schilling, Mittelgrau. Brev sendt fra KIEL BAHNHOF 8.12.67 til Altona. Ankomststemplet AUSG No.3 8.12. Signeret på bagsiden MØLLER BPP.
Sluttet | 26-05-2024 18:04:20 |
Vindende bud: | DKK 220,00 |
Bud historik: | 8 bud |