1850 - Danmark - Brev
1850. Francobre med fuldt indhold dateret 6.2.1850 og sendt fra LONDON til Randers. Påtegnet "franco" samt portopåtegning "2" og "9" i rødkridt. Transitstemplet K.D.O.P.A. HAMBURG, 11.2.
Sluttet | 28-07-2024 18:23:00 |
Vindende bud: | DKK 40,00 |
Bud historik: | 2 bud |