1847 - Danmark - Brev
1847. Brev med fuldt indhold dateret 4. Aug., påskrevet "pr. Skirner", stemplet KJØBENHAVN 4.8.1847 i blå farve og liniestempel DANEMARCK PAR HAMBOURG. Sendt til Cette, Frankrig. Flere påtegninger og stempler.
Sluttet | 26-05-2024 16:37:50 |
Vindende bud: | DKK 100,00 |
Bud historik: | 1 bud |