1858 - Danmark - AFA 8 - Frimærke - Stemplet
8 Skilling, grøn (parstykke). Annulleret med nummerstempel 24: HELSINGØR. Signeret MØLLER BPP.
Sluttet | 26-05-2024 15:09:00 |
Vindende bud: | DKK 275,00 |
Bud historik: | 6 bud |