Danmark - Brev
Skibsbrev Stigsnæs-Omø - sjældent violet stempel på brevkort fra OMØ. Annulleret i SKÆLSKØR, 6.8.1964 og sendt til Tyskland. Til dato kendes regulær brug af dette stempel kun dateret 6.8.1964. Filatelistisk afstemplet kendes fra 1972 til 1974. Attest Lars Jørgensen, 2024. PRAGT.
Sluttet | 30-06-2024 18:49:17 |
Vindende bud: | DKK 2.200,00 |
Bud historik: | 12 bud |