1853 - Danmark - AFA 1 IIa - Brev
1853. Kvadrat. FIRE RBS., Thiele IIa, sortbrun, pl. I, nr. 18 på brev sendt fra AUGUSTENBORG, 10.7.1854 til Sjørring Præstegaard, pr. Thisted. Transitstemplet SØNDERBORG 11.7.1854 og mærket annulleret med NUM 97. Attest Møller, 1999. En del af brevets bagside mangler.
Sluttet | 10-07-2024 12:00:00 |
Start bud: | DKK 2.000,00 |
Bud historik: | 0 bud |