1743 - Danmark - Brev
1743. brev med fuldt indhold dateret København 20.4.1743, sendt til Bordeaux. Påtegnet "fco hambg". Transitstemplet D'ALLEMAGNE.
Sluttet | 30-06-2024 17:38:00 |
Vindende bud: | DKK 250,00 |
Bud historik: | 6 bud |