1896 - Dansk Vestindien - AFA 7B,17 - Brev
Tofarvet, 4 Cents, 4.Tryk (par) og Våbentype, 5 Cents, blå. Rekommanderet brev sendt fra ST.THOMAS 17.5.1904 til Hamburg, Tyskland. Anbefalingsstempel i rød farve fra St. Thomas. Ankomststemplet HAMBURG 3.6.04. Signeret OSPER BPP.
Sluttet | 28-07-2024 19:03:10 |
Vindende bud: | DKK 475,00 |
Bud historik: | 21 bud |