1834 - Danmark - Brev
1834. Dobbelt vægt foldebrev dateret København 6.12.1834. Sendt til Bordeaux, Frankrig. Påskrevet "Fr. Hbrg" og 46 (Rbs.) Stemplet "T.T.R.4." og "DANEMARCK PAR HAMBURG" og rødt "Allemagne P. Givet".
Sluttet | 28-07-2024 18:19:30 |
Vindende bud: | DKK 40,00 |
Bud historik: | 3 bud |