1863 - Danmark - AFA 9 - Brev
1863. 4 Skilling, brun på brev annulleret NUM 221 - FELTPOST. Sidestemplet FELTPOST No. 1, P.1, 1.3. (1864) (Sønderborg). Sendt til Englerup pr. Ringsted. Bagsidestemplet Ringsted Jernb:Postexped: 3.3. Signeret Møller BPP.
Sluttet | 25-02-2024 15:14:45 |
Vindende bud: | DKK 300,00 |
Bud historik: | 3 bud |