1858 - Danmark - AFA 7 - Brev
1858. 4 Skilling på brev sendt fra NEUMÜNSTER (ANT VI) 13.9 (1860) til Carlshütte bei Rendsburg. Annulleret med NUM 124. Et virkelig flot brev. Transitstempelt SLESV.P.SP.BUR og ankomststemplet RENDSBURG 13.9.1860. Signeret MØLLER.
Sluttet | 25-02-2024 15:12:30 |
Vindende bud: | DKK 250,00 |
Bud historik: | 1 bud |