1851 - Danmark - Brev
Adressebrev for 3 kasser dateret Frijsenborg Apotek den 29. september 1851 sendt over Aarhus med paquetten ”A.S. Ørsted” ved skipper Michelsen, der havde fast rute Aarhus-København. Påtegnet pakke ”No. 32” og signeret Michelsen.
Sluttet | 28-07-2024 18:23:40 |
Vindende bud: | DKK 60,00 |
Bud historik: | 3 bud |