1908 - Dansk Vestindien - Brev
Postkort dateret Aden 6.9.08 sendt via DEUTSCHE SEEPOST til Politimester Poulsen på St. Croix. Ankomststemplet FREDERIKSTED 11.10.1908.
Sluttet | 25-02-2024 19:23:00 |
Vindende bud: | DKK 250,00 |
Bud historik: | 1 bud |