1864 - Danmark - AFA 11,13,14 - Brev
Krone-Scepter-Sværd, 2 Skilling, blå og 4 Skilling, rød samt 8 Skilling, brun. Brev indvendigt dateret Helsingborg den 26.4.1869 sendt til London, England. Annulleret med kombineret nummerstempel 229: N.SJ.JB.P.B. 27.4. Ankomststemplet LONDON 30.4.69.
Sluttet | 26-05-2024 15:11:00 |
Vindende bud: | DKK 600,00 |
Bud historik: | 1 bud |