1926 - Danmark - AFA 155 - Brev
1926. Frimærkets 75 års jubilæum, 20 Øre, rød på skibsbrev sendt fra Missionshotellet i Rønne. Stemplet "Fra Rønne" og annulleret KØBENHAVN Omk. 20.5.1926. Bagflap mangler.
Sluttet | 30-06-2024 17:06:30 |
Vindende bud: | DKK 100,00 |
Bud historik: | 1 bud |