1905 - Danmark - AFA 45az+45ax - Frimærke - Stemplet
Bølgelinie, 4 Øre, blå, Position 39-40 (parstykke). Begge varianter: ”Farveløs plet under AR i DANMARK” samt ”Afskåret E i POSTFRIMÆRKE”.
Sluttet | 30-06-2024 16:12:00 |
Vindende bud: | DKK 275,00 |
Bud historik: | 8 bud |